Potřebujete-li si odpočinout, zregenerovat a načerpat síly, vybereme pro Vás směs éterických olejů, jenž mají schopnost podpořit hluboké zklidnění mysli a uvolnění těla či naopak tělo tonizují. Éterické oleje mají schopnost léčit naše fyzické tělo, i tělo emoční. Jejich individuálním výběrem Vašim potřebám „na míru“ tak lze velmi jemně, ale efektivně dosáhnout změn, které si v danou chvíli nejvíce potřebujete dopřát. To vše je navíc umocněno vědomým dotykem terapeuta.

 

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ  s prvky shiatsu

celotělová masáž zahrnuje uvolňující olejovou masáž celého těla s použitím shiatsu technik a reflexní terapie, zpravidla trvá 1,5 hodiny

částečná masáž je individuální, dle Vaší volby jsou možné kombinace: záda, šíje, nohy, ruce, břicho, hrudník, obličej, rovněž jsou zahrnuty shiatsu techniky a reflexní terapie, zpravidla trvá 1 hodinu

 

MASÁŽ TĚHOTNÝCH

Těhotenství je jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších období života ženy. Zároveň má svá specifika, která jsou při jemné těhotenské masáži zohledněna.

Jak během těhotenství roste Vaše bříško, mění se i těžiště těla a postupně se zvyšují nároky na oblast beder, šíje, břišní svaly, dolní končetiny. Jemnou masáží s vhodně vybranými vonnými éterickými olejemi lze ulevit od bolesti v přetížených oblastech, rozproudit lymfu a zabránit tak otokům, snížit stres, zlepšit imunitu a spánek. Zároveň tato jemná péče nastávající mamince přináší duševní pohodu, pomáhá  vyrovnat se s probíhajícími změnami v jejím těle a jako příjemná je vnímána i miminkem v bříšku.

Během masáže ležíte na boku, podložená polštáři. Společně vybereme masážní olej, který Vám bude vonět a je vhodný pro těhotné ženy.

Masáž je určena zdravým maminkám a provádí se od 3. měsíce těhotenství, zpravidla v délce 60 minut.

 

RŮŽOVÁ PÉČE PRO ŽENY

Exkluzivní masáž pro ženy, při níž je použit pouze jeden esenciální olej, a to přímo z královny květin, z damascénské růže.

Dovolte si, ať se nyní někdo postará o Vás a nechte se hýčkat touto vzácnou vůní. Růžový olej přináší sladký, mírný pokoj, je schopen léčit emocionální rány a posiluje důvěru ve vlastní schopnost lásku dávat a opět přijímat. Regeneruje síly na hluboké duševní i fyzické úrovni a jemně odhaluje nesmírnou sílu skutečné ženy, která je v každé z nás.

Celotělové komplexní ošetření v délce 1, 5 hodiny.

 

CO DĚLAT PO MASÁŽI?

Aby měla masáž co největší účinek, je vhodné v den masáže odpočívat, dostatečně pít (nejlépe čistou vodu), zkrátka relaxovat a nechat tak masáž „doznít“.

 

KONTRAINDIKACE MASÁŽE

masáž není vhodná v případě:

  • akutních infekčních onemocnění
  • bezprostředně po velké tělesné námaze
  • po větším jídle (je lépe s masáží počkat alespoň 2 hodiny)
  • bezprostředně po požití alkoholu

Před masáží je nutné upozornit na těhotenství, jelikož některé esenciální oleje jsou v tomto období kontraindikovány, a na případné alergie.