Milé ženy, přijměte pozvání na seminář hormonální jógy dle Dinah Rodrigues obohacený o cvičení PÁNEVNÍHO DNA a aromaterapii

Naučíme se sérii hormonální jógy tak, abyste byly schopné si ji následně cvičit SAMY DOMA. Jde o terapeutickou techniku, která velmi silně ovlivňuje tělo nejen na fyzické rovině (ženy často cítí změny již během samotného semináře), ale čistí celý energetický systém.

Podíváme se také, jak je to s naším ženským centrem síly, s pánevním dnem, které pomocí dechu a cvičení OŽIVÍME A VYŽIVÍME. Tedy si z kurzu odnesete sestavu hormonální jógy a zároveň techniky práce s pánevním dnem – vše se dá krásně propojit a nebo si lze vybrat jednu z technik a té se věnovat.

Ať již potřebujete vyladit hormonální systém (problémová MENSTRUACE, NEPLODNOST, MYOMY, CYSTY, MENOPAUZA aj. gynekologické problémy), trápí vás INKONTINENCE, bolesti zad či potřebujete načerpat energii a pročistit tělo intenzivním rozhýbáním LYMFY, či se chcete zkrátka dostat více do kontaktu se svým ženstvím, jste srdečně zvány.

Na závěr se pak opečujeme namícháním vůní přímo na míru a povíme si, jak využít aromaterapii při nejrůznějších (nejen) ženských trápeních ale i potěšeních. Jak ji BEZPEČNĚ používat doma nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Prošla jsem 2letým odborným studiem aromaterapie a věnuji se jí již přes 10 let.

 

Více o hormonální jógové terapii ZDE

Kdy

Pátek 12. 11. 16:00 – 20:00, Sobota 13. 11. 9:00 – 18:00

Kde

Element pohybu, Ke škole 1389, Mníšek p. Brdy

Cena

2500,- Kč (v ceně jsou skripta a aroma materiál)

Přihlášení

Vyplněním krátkého formuláře ZDE.

Další informace na michaela.votrubova@gmail.com