Milé ženy, přijměte pozvání na online kurz HORMONÁLNÍ JÓGY dle Dinah Rodrigues obohacený

o cvičení PÁNEVNÍHO DNA.

Setkávat se budeme v pohodlí vašeho domova vždy v ÚTERÝ a ve ČTVRTEK, po dobu 3 týdnů. Celkem proběhne 6 setkání v aplikaci kanálu ZOOM. V čase 10:30 – 12:15, nicméně lekci je možné si pustit KDYKOLI následujících 7 dní po jejím proběhnutí, tedy čas „účasti“ je zcela na vás. Já vám budu během kurzu k dispozici pro písemné, ONLINE či OSOBNÍ konzultace (Praha Vinohrady, Mníšek pod Brdy). Lekce proběhnou v tyto dny:

8. a 10. 6.

15. a 17. 6.

22. a 24. 6.

Naučíme se sérii hormonální jógy tak, abyste byly schopné si ji následně cvičit SAMY DOMA. Jde o terapeutickou techniku, která velmi silně ovlivňuje tělo nejen na fyzické rovině (ženy často cítí výrazné změny již během samotného kurzu), ale čistí celý energetický systém. Po zvládnutí celé sestavy vám její odcvičení nezabere více než 30 minut.

Ať již potřebujete vyladit hormonální systém (problémová MENSTRUACE, NEPLODNOST, MYOMY, CYSTY, MENOPAUZA) či vás trápí ENDOMETRIÓZA, INKONTINENCE, POKLESLÉ PÁNEVNÍ DNO a nebo zkrátka potřebujete načerpat energii, pročistit tělo intenzivním rozhýbáním LYMFY, chcete se dostat více do kontaktu se svým ženstvím, jste srdečně zvány.

Také se podíváme, jak je to s naším ženským centrem síly, s pánevním dnem, které pomocí dechu a cvičení OŽIVÍME A VYŽIVÍME. Tématu pánevního dna je věnována celá jedna lekce, jelikož správné zapojení pánevního dna je v sestavě hormonální jógy zcela zásadní. Tedy pokud vás trápí  povolené či naopak stažené pánevní dno a jeho důsledky, tj. inkontinence, bolestivá či nepravidelná MS, myomy, cysty, bolesti beder, kostrče, chronická únava, ztráta vitality,  stud v oblasti prožívání sexuality atd., pak se naučíte velmi účinné cvičení na odstranění těchto obtíží a možná překvapíte samy sebe, co vše vám toto cvičení může do života přinést. Tedy si z kurzu odnesete sestavu hormonální jógy a zároveň techniky práce s pánevním dnem – vše se dá krásně propojit a nebo si lze vybrat jednu z technik a té se věnovat.

Pro zájemce bude celý online kurz zakončen setkáním „naživo“, kde vše naučené znovu zopakujeme a doladíme vše potřebné, aby pro vás cvičení bylo přínosné a hlavně bezpečné (v ceně kurzu jsou i online či osobní individuální konzultace v případě potřeby). Případná osobní setkání se konají v centru Jemný svět, na Praze 2. Pokud nebudete mít zájem se zúčastnit osobního setkání, i tak celou sestavu zvládnete se vším všudy a bude vám plnohodnotně předána.

Více o hormonální jógové terapii ZDE

Vždy ráno, daný den lekce, vám pošlu odkaz na přihlášení se do aplikace Zoom, kde se večer „potkáme“. První lekce bude zaměřená více teoreticky a na správné provedení a zvládnutí základních technik, které v sestavě používáme. V průběhu každé lekce budete mít možnost mojí zpětné vazby, pokud jde o vaše zvládnutí cviků a v závěru lekce pak bude prostor na vaše dotazy. Po dobu následujícího týdne budete mít přístup k video nahrávce z této lekce.

Své místo si REZERVUJTE vyplněním přihlášky ZDE a pokud máte již teď jakékoli dotazy či pochyby, zda je kurz vhodný právě pro vás, napište mi či zavolejte, ráda s vámi proberu vše potřebné. S přihlášením neváhejte, POČET MÍST V KURZU BUDE OMEZEN.

Cena kurzu: 2300,- Kč (skripta s celou sestavou vám zašlu v PDF před začátkem kurzu), pro ženy, které přišly o zaměstnání či maminky na mateřské cena 1700,- Kč.

Co budete potřebovat: ochotu vyhradit si čas pro sebe, zařízení s přístupem k internetu a webkamerou (pc, mobil,..)

Pokud jde o předávané informace, je tento kurz zcela rovnocenný k seminářům a kurzům „naživo“ a Dinah Rodrigues aktuálně vzhledem k omezeným možnostem setkávání se souhlasila s touto formou předávání její sestavy.