Během 6ti lekcí si postupně osvojíte celou sestavu hormonální jógy dle Dinah Rodrigues a naučíte se i efektivní cvičení pro oživení pánevního dna.

Získáte potřebné informace a dovednosti, abyste byly schopné si sestavu hormonální jógy cvičit samy doma, přičemž její časová náročnost není delší než 30 minut. Jde o terapeutickou techniku, která velmi silně ovlivňuje tělo nejen na fyzické rovině (ženy často cítí změny již během samotného semináře), ale čistí celý energetický systém.

Cviky na pánevní dno jsou pak efektivním doplněním celostní péče o ženské tělo a jejich velkou výhodou je, že je můžeme praktikovat kdekoli a kdykoli.

Ať již potřebujete vyladit hormonální systém (problémová MENSTRUACE, NEPLODNOST, MYOMY, CYSTY, MENOPAUZA aj. gynekologické problémy), načerpat energii, dopřát si SILNÝ DETOX intenzivním rozhýbáním LYMFY, či se chcete zkrátka dostat více do kontaktu se svým ženstvím, jste srdečně zvány.

POKUD VÁHÁTE S PŘÍHLÁŠKOU NA KURZ Z DŮVODU OBAVY VAŠÍ PŘÍPADNÉ KARANTÉNY ČI MÁTE V SOUČASNÉ SITUACI STRACH Z OSOBNÍCH SETKÁNÍ, JE MOŽNÉ KURZ DOKONČIT ONLINE. Tedy společně začneme a pokud se nebudete moci některé lekce zúčastnit, obdržíte link na online variantu příslušné lekce. Závěrečná lekce kurzu pak proběhne opět osobně (ať v individuálním termínu a nebo v řádném společném termínu), abychom doladili detaily, provedli příslušné korekce a ujistili jsme se, že cvičíte správně, s ohledem k Vašim potřebám a efektivně. 

TOTO TEDY NENÍ ONLINE VARIANTA KURZU, ALE JDE O ONLINE PODPORU V PŘÍPADĚ VAŠÍ INDISPOZICE. VŽDY JE DŮLEŽITÉ OSOBNÍ SETKÁNÍ, PRO VZÁJEMNÉ UJIŠTĚNÍ, ŽE SESTAVA JE PŘEDÁVÁNA V TÉ NEJLEPŠÍ KVALITĚ.

 

Více o hormonální jógové terapii ZDE

Kdy

6 setkání, vždy v úterý, 3. 11. – 15. 12. 2020 (17. 11. lekce není)
v čase 17:15 – 18:45

 

Kde

centrum jógy Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2

Cena

2500,- Kč (v ceně jsou skripta)

Přihlášení

Vyplněním krátkého formuláře ZDE.

Další informace na michaela.votrubova@gmail.com