neděle 29. října 2017

Kurz hormonální jógy pro maminky s dětmi - 16. 1. - 27. 2. 2018, vždy v úterý 10:00 - 11:15

Milé maminky, rády byste se naučily sestavičku hormonální jógy, ale nemáte hlídání? Vezměte svou ratolest sebou na dopolední kurz (maminky cvičí, děti se batolí kolem).


Během 7 lekcí se naučíte sestavičku, jejíž cvičení doma vám zabere 30 minut, tedy dá se zvládnout i s péčí o malé děti. Harmonizuje vás, dodá vám potřebnou energii, vyladí hormony, tedy i emoce. S touto výbavou se pak dá krásná ale někdy náročná péče o naše miláčky lépe zvládnout. Oživíme a ozdravíme také pánevní dno po porodu.

Sestava hormonální jógy je velmi účinné cvičení, určené ženám s jakýmikoliv příznaky hormonální nerovnováhy, pomáhá ženám s problémovou menstruací, PMS, neplodností, nedostatečně fungující štítnou žlázou, emocionální nestabilitou, nedostatkem energie a vitality atd.

Pro maminky s malými dětmi je to ideální cvičení jak dobít baterky, rozproudit energii, emočně se vyladit, fyzicky se dát do kondice a hlavně opečovat své ženství, které více než kdy jindy potřebuje pohýčkat právě v období, kdy jsme zejména maminkami.

Přihlášky na kurz zde.

Kde: centrum Jemný svět na Vinohradech, Chopinova 10, Praha 2
Kdy: 7 lekcí, vždy v úterý, 16. 1. - 27. 2. 2018
Cena: 2400,- Kč